• bg_light
    Unutulmaz bir düğün nasıl olur, iyi biliyoruz...
  • bg_light

Düğün Organizasyonları


Grand Salon ve Junior Salon organizasyonlar için çok amaçlı olarak tasarlandı. Profesyonel ses sistemi, ışıklandırması, iklimlendirmesi ve şık servisleriyle size ve davetlilerinize eşsiz anlar yaşatacak.


Davetlerdeki müzik seçimi, müşterilerimizin eğlence anlayışları, yöreleri ve kendi istekleri de dikkate alınarak düzenlenmektedir. Organizasyon öncesinde hazırlanan repertuarlar, öğretim üyelerinden oluşan profesyonel orkestra gruplarının canlı performansları ile sergilenmektedir.


Salonlarımızda, hayatınızın en özel, en anlamlı gününü süslemelerimizle muhteşem bir hale dönüştürüyoruz… Seçeneklerimiz üzerinde birlikte konuşarak hoş bir konsept çalışmasıyla davet alanını en şık hale getirmekle işe başlıyoruz.

Renkler ve biçimler hafızada kalabilen en önemli detaylardır. Seçtiğiniz renkleri içeren fiyonklar tüller masa sandalyelere sizin havanızı katacak. Çiçekler, mumluklar ve balonlarla süslenen davetinize, ışık ve volkan gösterileri eşlik ettiğinde unutamayacağınız muhteşem geceniz başlamış olacak.