• bg_light

Merve & Murat

26/03/2016

Çalışanlarınızın güler yüzlülüğü ve yardım severliği için çok teşekkür ederiz. Salonunuzun pistinin büyük oluşu çok iyiydi. Salon ferah ve büyük olması bize avantaj sağladı.


Selin & Özkan

27/03/2016

Çalışanlarınızın yardım severliği için çok teşekkür ederim. lokasyon açısından salonun uygunluğu çok iyi. herşey kusursuzdu.


Arzu & Hasan

29/05/2016

İlgi ve alakadan dolayı çok memnun kaldık Gopark ailesine teşekkürlerimizi sunuyoruz.


Yeliz & Gökhan

22/05/2016

Genel olarak konseptiniz ve mekânınız gayet iyiydi. İkram servisinizin hızlı oluşu ayrıca güzeldi. bu heyecanlı günümüzde yanımızda olup destek verdiğiniz için teşekkürler.


Merve & Osman

13/05/2016

Her şey genel olarak gayet güzeldi. Çalışanlarınızın yardımları için çok teşekkürler. Verdiğim ücretin karşılığını fazlasıyla aldım. Profesyonel ekip çalışmasıyla her şey çok güzel oldu.


Gulsum & Onur

11/04/2015

Yardımları hizmeti iyiydi. Hostes vardı. Düğünümüzde hiçbir sıkıntı yaşamadık. Oldukça güzel bir mekân.


Erdim & Tülay

21/05/2016

Öncelikler tüm arkadaşlara teşekkür ediyoruz tüm isteklerimizi eksiksiz yerine getirdikleri için. o akşam heyecanımızı paylaştıkları için ve kusursuz bir düğün için teşekkürler. tesisinizi evlenecek olan arkadaşlara içtenlikle tavsiye ederim.


Ceyda & Sezer

14/05/2016

Mekânınızdan ve hizmetinizden ben dâhil tüm misafirlerim çok memnun kaldık. Tüm çalışanlarınızın göstermiş olduğu yakın ilgi ve alakadan dolayı çok teşekkür ederiz.


Zeynep & İsmail

28/05/2016

Tam anlamıyla işini extra profesyonel yapan bir ekip.Sadece düğün gününü bekleyin ve siz diğer işlerinizi halledin.Düğününüz başladıktan sonra saçınız bozuldumu diye aynaya bile bakmanıza gerek kalmayacak bir şekilde işini güzel yapıyorlar.Misafirlerinizi siz karşılamışcasına memnun ediyorlar.Kaliteli hizmet almak isterseniz kesinlikle tavsiye etmenizi öneririm.bİZim düğünümüz 19:00 da başladı.19:00'a kadar olan düğün gerginliği düğün başladıktan sonra son buldu.Eşinize ve misafirlerinize değer verdiğinizi göstermek isterseniz kesinlikle goparkı seçebilirsiniz.Yanılmadığınızı ve yorum yazarken ogünleri harika hatırlamanızı sağlayacak bir adres. İYİKİ DÜĞÜNÜMÜZÜ BURDA YAPMIŞIZ ...


Dinçer & Gizem

15/05/2016

Bu güzel zaman ve güzel anlar için size çok teşekkür ederiz. herşey kusursuz olsun diye çok uğraştı arkadaşlar ve biz eşimle unutulmayan bir düğün yaşadık. konuklarım ve ailem adina size çok teşekkür ederim.


|<1 - 2 - 3 - 4>|