• bg_light

Serkan & Sinem

05/06/2014

Yer bakımından oldukça memnun kaldı misafirlerimiz. Her katta asansörün oluşu misafir bekleme alanları konuklarımızı oldukça hoşnut kıldı. Salonun genişliği oldukça ferah ve güzeldi. Emekleri için Gopark ailesine teşekkür ediyoruz çok memnun kaldık.


Betül & Hakan

01/05/2016

Mekânınızdan ve hizmetinizden çok memnun kaldık. Düğün boyunca gelin ve damadın yanında hostes hizmetinizin olması da ayrıca bir güzellikti.


Merve & Eren

14/05/2016

Salona girişten çekişimiz kadar oldukça ilgiliydiler. Düğün boyunca yanımızda bizimle birebir ilgilenen bayan çok yardımcı oldu. Yemekli düğün olmasına rağmen karışıklık olmadı her şey çok güzeldi. Kalabalık bir aileye sahipseniz büyük salonu tavsiye ediyorum.


Dilara & Emirhan

08/05/2016

Servisinizden, konseptinizden ve çalışanlarınızın güler yüzlü oluşundan çok memnun kaldık. Ayrıca salona bağlı otoparkın olması ve salonun merkezi yerde olması ayrı bir avantajdı bizler için. Her şey için teşekkürler


Tayfun & Cansu

21/05/2016

Ben hizmetinizden ve sıcakkanlılığınızdan çok memnun kaldım. Hostes hizmeti çok ama çok avantaj sağladı bize. servisiniz ve servis elemanlarınız gayet sıcak kanlıydı. Salonun lokasyon açısından gayet rahat bulunur olması ayrıca misafirlerimize avantaj sağladı. her şey için teşekkürler.


Amina & Abdullah

26/06/2017

Düğünümüzü Grand Salonda yaptığımız için son derece memnun kaldık, orkestra eğlence çok güzeldi. İlgi alaka servis çok iyiydi. Teşekkürler, başarılar


Merve & Ahmet

27/06/2017

Tek kelimeyle çok güzel bir düğündü, organizasyon herşey o kadar dakik ve zamanında ilerlediki herşey, yiyecek sunumu güzel ve hızlıydı. Fotoğraf hizmeti ilgi ve güleryüz muntazamdı, bütün stresimizi aldılar gerçekten.


Arzu & Özkan

02/07/2017

Harika bir akşamdı. Aslında beklediğimizden çok daha iyiydi.  İkram tabağı doyurucu ve lezzetliydi, misafirlerimizdende güzel yorumlar aldık, başarılarınızın devamını dileriz.


Hatun Ezgi & Emin

08/07/2017

Salona adım attığımız andan çıkışa kadar heyecanlı ve güzel bi akşamdı, hostes yardımcımız her an yanımızdaydı, her ayrıntıya hakim olması bizi çok rahatlattı, fotoğraf hizmetinizde gayet güzeldi. Teşekkürler.


Nazlı & Hakan

08/07/2017

Salonunuzdan ve hizmetten çok memnun kaldık, orkestra, menü, servis gayet başarılıydı, çok eğlenceli ve keyifli bir akşamdı. Emeğinize sağlık.


|<1 - 2 - 3 - 4>|