• bg_light

Hakkı Sünnet

09/07.2017

Sünnet düğünümüz için sizleri tercih ettik. Sünnet süslemesi palyaço hizmeti, Sıcacık ikram servisleriniz, herşey çok organize ilerlemekteydi. Tekrar teşekkürler herşey için.


Eda & Mustafa

15/07/2017

Gopark Ailesi ne çok teşekkürler. Çok eğlenceli bir düğündü, özellikle hostes hizmetinizden çok memnun kaldık, genel olarak herşey güzeldi, hiçbir aksaklık yaşamadık.


Canan & Burak

16/07/2017

Düğünümüz oldukça güzel gelçi, aslında beklentimizin üstünde desem az olmaz, ikramlar servis ekibiniz oldukça profesyoneldi. Tekrar tekrar teşekkür ediyorum emek veren herkese.


Nezihe & Fatih

22/07/2017

Sevgili Gopark Ekibi, bu özel anlamlı günümüzü hizmetinizde o kadar güzelleştirdiniz ki, ne kadar teşekkür etsek az, servis ikram herşey taze ve lezzetliydi. Eğlence müzikler son derece iyiydi. Herşey için teşekkür ederiz.


Seda & Metehan

23/07/2017

Karşılamadan uğurlamaya yanıbaşımızda olan hostes hizmetinizden çok memnun kaldık, hem heyecanımızı aldı, her an yönlendirdi bu yüzden çok rahattık, fotoğraf ve diğer hizmetlerde gayet ilgiliydi. Herşey yolunda son derece güzel bir düğündü, teşekkürler


Gizem & Kerem

29/07/2017

Herşey gayet güzeldi, yemekli bir organizasyon yaparken çok düşündük, fakat son derece memnun kaldık, yemek hızlı ve sıcak servis, en önemlisi lezzetli bir ikram olması ayrıca memnun etti bizi, ilk tanıştığımız andan düğün bitimine ilgi hiç azalmadı, çok teşekkürler herşey için.


Elif & Semih

30/07/2017

Gopark Ekibine ayrı ayrı teşekkür ediyoruz, misafirlerimizi karşılama, servis sunum son derece memnun etti bizi, orkestra çok iyiydi, eğlenceye doyamadık diyebiliriz. Mutlu günümüzü ilginizle özel kıldığınız için sonsuz teşekkürler.


Esma & Sedat

12/08/2017

Salona girdiğimiz anda hostes ve fotoğrafçı karşılaması çekimler, o röportaj kısmı çok keyifliydi adeta heyecanımız azaldı. Herşey yerli yerinde ve zamanında gelişti, hiçbirşeyi sorgulamak zorunda kalmadık, ayrıca çok eğlendik.


Seda & Faik

12/08/2017

Yazın ortasında bu kadar ferah bi salon inanılmazdı. İlk tanıştığımız andan düğün öncesi provalar ayrıntılar her konuda son derece profesyonel bir yol izleyen salon yönetimine ayrıca teşekkürler, harika bir düğün yaşattınız, başarılarınızın devamını dileriz.


Nurcan & Özgür

13/08/2017

Grand Salon ekibinin sıcak ve samimi tavrı sayesinde burda düğünümüzü yaptık ve bir an pişman olmadık, son derece ilgili bir ekip, eğlencesi harikaydı, sunumda servisde herşey çok güzeldi, tüm misafirlerim memnundu, her zaman tavsiye edeceğiz, sevgiler.


|<1 - 2 - 3 - 4>|