• bg_light

Seren & İsmail

19/08/2017

Tesisinizden Salondan ve kısaca herşeyden memnun kaldık, özellikle hostes hizmeti ve eğlence çok başarılıydı, çok teşekkür ederiz bu düğün akşamı özel günümüz sizin sayenizde güzelleşti.
 


Ceren & Mursel

19/08/2017

Bizim için stresli bir gündü aslında, fakat karşılamada hostes yardımcımızın güler yüzü ilgili bizi son derece rahatlattı, devamında ise çıkışımız müzikler orkestra herşey keyifliydi, ikramlar taze ve gayet güzeldi. Tüm ekip çok başarılı ve tecrübeliydi, çok çok teşekkürler.


Ayşenur & Esat

20/08/2017

Çok güzel bir akşamdı, tüm ekip her an o kadar güzel bir ilgi vardı ki, harika hissettik kendimizi, daha konuşmadan isteklerimize cevap ver hostesimize ayrıca teşekkür ederiz, orkestra dj eğlence hepsi çok iyiydi, servis sunum hızlıydı ikramlar oldukça tazeydi, herşey yolunda ve güzel bir akşamdı, tüm ekibe teşekkürler.


Didem & Serdar

26/08/2017

Düğünümüz son derece güzel geçti, yemeğin bu kadar sıcak ve hızlı servisi muntazamdı, en önemliside hem şık hem lezzetli bir sunumdu, hostesizimin yakın ilgili orkestra eğlencesi gerçekten çok güzel bir akşamdı, çok eğlenceli ve herşey çok profesyoneldi.


Burcu & Oğuz

27/08/2017

Gopark Ekibine çok teşekkür ederiz. Herşey servis sunum garson ekibi son derece tercübeliydi, hiçbir sıkıntı yaşamadık, herşeyden önemlisi çok çok eğlendik müzikler orkestra harikaydı. Ailenin ikinci düğünü içinde hemen rezerve yaptık. Başarılarınızın devamı dileği ile.


Seda & Uğur

27/08/2017

Bütün ekibe teşekkür ederiz. Karşılama servis, eğlence herşeyden önce çok başarılıydı, müthiş eğlendik. Herşey için teşekkür ediyoruz.


|<1 - 2 - 3 - 4>|